Ile płacisz za roczny kurs języka angielskiego ?
Reklama

Rekomendacje

o firmie

Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym działającym w Polsce od 1998 roku. Oferujemy Państwu   szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych i językowych, aby poszerzać i rozwijać Państwa umiejętności. Obszerny zakres tematyczny szkoleń, oferowanych przez firmę Progress - strefa szkoleń, pozwala stworzyć program obejmujący niemal wszystkie dziedziny działalności   firmy.

Celem naszych szkoleń jest kształcenie umiejętności, przekazywanie wiedzy oraz zmiana postaw uczestników naszych szkoleń.

Dzięki naszym szkoleniom Klienci zostają wyposażeni w wiedzę i umiejętności, których zdobycie poprzez nabywanie doświadczenia zawodowego zajęłoby miesiące lub lata pracy.

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym ośrodkiem w tej części Europy, który wraz z oferowanymi kursami potrafi dzięki kadrze zaoferować niezapomniana atmosferę podczas prowadzonych zajęć. W ofercie kursów językowych nasi lektorzy skupiają się nie tylko na stronie merytorycznej ale również na komfortowej atmosferze podczas zajęć.

 

W trakcie czterech edycji i współpracy z Parlamentem Studenckim i UZ udało Nam sie dzięki niepowtarzalnej atmosferze i zaangażowaniu lektorów przeuczyć ponad 2000 studentów! Tak duża popularność kursów językowych wpłynęła na decyzję o utworzeniu odrębnej jednostki – Akademii Językowej.
Z naszych doświadczeń korzystali między innymi:

 

ZUS

PGNiG

SIEMENS

TESCO Polska
Johnson & Johnson

Unilever Polska S.A.
CARBO Holding Sp. z o.o.

PZU Życie z Zielonej Góry
PHILIPS Lighting Poland z Piły
Makro Cash and Carry Polska S.A.
Grupa Energetyczna Enea z Bydgoszczy
Grupa Energetyczna Enea z Zielonej Góry
Studenci i Pracownicy Uniwersytetu Zielonogórskiego
Mobilus sp. z o.o. z Sierosławia k/Poznania
IVECO UNI-TRUCK sp. z o.o. Zielona Góra

Wojewódzki Urząd Pracy z Zielonej Góry

Urząd Kontroli Skarbowej z Zielonej Góry

Starostwo Powiatowe w Białogardzie
Zespół Szkół Rolniczych w Żarach
Solimpex sp. z o.o. z Nowej Soli

Jureko S.A. z Zielonej Góry
Jet Events Sp. z o.o.
Masterchem Sp. J.

OHP Zielona Góra

KOŁO Sanitec s.a.

Lumel S.A.

SANGRAF

 


 

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zaświadcza, że  firma Progress - strefa szkoleń jest wpisana do wojewódzkiego  rejestru firm szkoleniowych pod numerem 2.08/00009/2004

 


 

Kto jest kim